Na czas dalszej rozbudowy zarówno Karczma pod szczęśliwym karpiem, przystań, pizzeria jak i hotel będą nieczynne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 661 053 911 bądź mailowego - biuro@debowy-dwor.pl w celu rezerwacji terminów, poznania ofert na organizację konferencji, szkoleń, wesel, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w kwietniu 2019 r.

Dla biznesu

To u nas zorganizujesz w pełni profesjonalne szkolenie czy imprezę integracyjną dla swojej firmy lub instytucji. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjną dla 120-ciu osób.

Dla naszych gości przygotujemy komfortowy nocleg, pełne wyżywienia i profesjonalną obsługę spotkania. Z ogromną przyjemnością zrealizujemy Wasze indywidualne oczekiwania i pomysły.

W ramach imprez integracyjnych proponujemy pobyty survivalowe, których elementem jest przeżycie wspólnych przygód, zdobywanie wiedzy ułatwiającej człowiekowi przetrwanie w trudnych warunkach, przełamywanie barier świadomościowych, afirmacja życia i powrót do korzeni.

Dębowy Dwór

woj. podkarpackie

37-613 Ruda Różaniecka

TELEFON +48 16 631 38 15

TELEFON +48 661 05 39 11

Jak dojechać?